Základové desky

Hledáte řešení základové desky Vašeho domu?

Šetřete již od základů! Pěnové sklo pro funkční a nenáročné základy domu“ !

Každý dům musí stát na pevných základech, to je zkrátka základní pravidlo. Nyní máte šanci postavit základy domu rychleji a efektivněji než klasickou starou metodou. Navíc získáte skvělé vlastnosti pro váš dům.

Revoluční tepelná izolace !

Moderní řešení realizace základových desek pro domy se jmenuje pěnové sklo. Jedná se o nový typ tepelné izolace základových desek, která je vyrobená ze stoprocentně recyklovaného skla. Díky tomu je pěnové sklo vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé, odolné vůči vnějším materiálům. Představuje tak chytré a funkční řešení tepelné izolace spodní stavby. 

Teplo a pohoda !

Oproti klasickému zakládání má pěnové sklo množství výhod ! První z nich je učinná schopnost tepelné izolace. U základových desek, které jsou izolované pěnovým sklem, nedochází průchodu chladu do konstrukce stavby a není tak ovlivňována vnitřní teplota objektu. Navíc pěnové sklo funguje jako drenáž a díky své speciální struktuře zabraňuje pronikání vlhkosti vzlínáním směrem k základové desce ! S pěnovým sklem se tak výrazně sníží vaše náklady na vytápění!

Ušetříte na práci !

Pěnové sklo má ještě jednu obrovskou výhodu. Postavit základy s ním není tak časově náročné jako stavba klasickým postupem. Není totiž potřeba budovat tak hluboký základ. Štěrk z pěnového skla, je proto maximálně vhodný právě na vybudování základů domu. Takže nejenže budete šetřit za výdaje na teplo, ale ušetříte už při samotné realizaci.